Start naszej darmowej aplikacji!

3$ zniżki na 1. zamówienie.

Otwórz APLIKACJĘ
Uniwersalny pilot zdalnego sterowania Alfawise KS1 Smart Home
Uniwersalny pilot zdalnego sterowania Alfawise KS1 Smart Home
Uniwersalny pilot zdalnego sterowania Alfawise KS1 Smart Home
Uniwersalny pilot zdalnego sterowania Alfawise KS1 Smart Home
Uniwersalny pilot zdalnego sterowania Alfawise KS1 Smart Home
1/1
See Translation
41.77zł
14.82
Oszczędzaj dodatkowe 0 za korzystanie z aplikacji
96 recenzje

Uniwersalny pilot zdalnego sterowania Alfawise KS1 Smart Home - czarny

Kupon:

promocja:

Support COD payment

Warehouse & Fee

Select
CN-099:Wyślij między: Aug 26 - Aug 28

Product Options

Select
czarny

Recenzje (96)

João
Jul 11,2019
Świetny stosunek jakości do ceny. 5 gwiazdek, polecam!  
Pokaż więcej

Dyskusja

Opis

Wszechmogący kontroler:
Inteligentne sterowanie:
Zdalnie steruje urządzeniami na podczerwień z inteligentnego telefonu poza domem.
Łatwa kontrola aplikacji:
Zdalne włączanie / wyłączanie i konfigurowanie timerów dla urządzeń domowych.
Wykrywanie temperatury i inteligentne wyzwalacze dla domowych urządzeń na podczerwień.
Sterowanie IR:
Obsługuje wszystkie urządzenia zdalnie sterowane na podczerwień, takie jak telewizory, odtwarzacze DVD, klimatyzatory, kurtyny elektryczne, inteligentne lampy.

Funkcje:
- Wykrywanie temperatury
Wykrywanie temperatury otoczenia, gdy temperatura osiągnie ustawioną wartość, może włączyć lub wyłączyć klimatyzator, system ogrzewania, nawilżacz itp.
- Funkcja pomiaru czasu
Ustaw timer, aby włączyć / wyłączyć klimatyzator i telewizory.
- Tryb sceny
Obsługuje różne tryby, takie jak powrót do domu, opuszczenie domu, spanie, oglądanie piłki, opieka nad dziećmi i inne tryby.
Uwaga:
1. Ten produkt jest przeznaczony tylko dla urządzeń na podczerwień, nie jest obsługiwany przez urządzenia RF.
2. W przypadku pierwszego ustawienia aplikacji kontroler i telefon komórkowy muszą łączyć się z tym samym domowym Wi-Fi.
3. Kontrola domu na zewnątrz działa równie dobrze, gdy ustawienie aplikacji po raz pierwszy jest w porządku.
Instrukcja parowania kontrolera:
Połączenie sieciowe sterownika → Naciśnij przycisk resetowania sterownika → wskaźnik zacznie szybko migać → dodaj urządzenie (w telefonie komórkowym) → wybierz „Urządzenie na podczerwień” → dalej (wyszukaj urządzenie) → powiązaj wyszukiwane urządzenie z określonym pokojem.
4.Alfawise KS1 APP: Usmarthome, można pobrać z systemu iOS lub Android
5. Instrukcja obsługi połączenia aplikacji mobilnej może odnosić się doodniesienie
6. Istnieją dwa sposoby połączenia: jedno to łącze internetowe: telefon komórkowy może zalogować się do następującegopołączyć, aby połączyć się z Alfawise KS1. Innym jest połączenie APP (Usmart Home / Wechat). Jeśli klient musi połączyć się z Alexą, wybierz pierwszy link internetowy, a następnie użyj regularnego połączenia Alexa, aby skojarzyć się z Alfawise KS1

Wskazówka:
1. Jeden pokój może być związany tylko z jednym kontrolerem (możesz nazwać go „bramą” lub „towarzyszem podczerwieni”).
2. W jednym pokoju sugeruje się użycie jednego kontrolera.
3. Ustawienia aplikacji dla różnych pomieszczeń: kliknij „urządzenie” w „I”, znajdź „Moje urządzenie” i przypisz pokój dla urządzeń w tym pomieszczeniu.

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Marki: Alfawise
Model: KS1

Wymiary i waga

Waga produktu: 0,0 800 kg
Waga paczki: 0.1350 kg

Zawartość Paczki

Zawartość Paczki: 1 x kontroler, 1 x kabel USB, 1 x instrukcja w języku angielskim
Uniwersalny pilot zdalnego sterowania Alfawise KS1 Smart Home- czarnyUniwersalny pilot zdalnego sterowania Alfawise KS1 Smart Home- czarnyUniwersalny pilot zdalnego sterowania Alfawise KS1 Smart Home- czarnyUniwersalny pilot zdalnego sterowania Alfawise KS1 Smart Home- czarnyUniwersalny pilot zdalnego sterowania Alfawise KS1 Smart Home- czarnyUniwersalny pilot zdalnego sterowania Alfawise KS1 Smart Home- czarnyUniwersalny pilot zdalnego sterowania Alfawise KS1 Smart Home- czarnyUniwersalny pilot zdalnego sterowania Alfawise KS1 Smart Home- czarny

Recommended Products

Sponsored Products

Bonus nowego użytkownika: $ 10 kupon
41.77zł

Uniwersalny pilot zdalnego sterowania Alfawise KS1 Smart Home

Kolor

Ilość - +
raty: wybierz
loading...
loading...
anuluj
loading...
loading...
loading...

Recenzje

4.56 *****
  • 68
  • 23
  • 0
  • 1
  • 4
  • Wszystkie ( 96 )
  • ( 32 )
  • ( 9 )
João
Jul 11,2019
Świetny stosunek jakości do ceny. 5 gwiazdek, polecam!  
pedromadeira
Jun 05,2019
To jak opis mówi, ale myślałem, że to również obsługiwane WIFI, ale WiFi opisana jest używany do podłączenia urządzenia i nie obsługiwać urządzeń Pozdrawiam. Również kupiłem go, bo moja klima nie obsługuje każdy inny, że to tylko odległy ... i po długim procesie wyszukiwania w aplikacji ... nadal nie pamięć jest na tym modelu. Więc nie jest to duża pomoc dla mnie. Mam też Broadlink IR mini 3, który działa bardziej szybko, że ten jeden, w łączeniu z dala od domu i tej samej sieci WiFi. było boku kubek, że mierzy się temperaturę pokojową. A w nocy, to zielona dioda to jest trochę intensywny ...
Ismael
Aug 11,2019
Dla mnie jedną z głównych funkcji tych urządzeń jest możliwość synchronizacji z Google domu, a ten, choć twierdzi, że może on być stosowany z Google domu, w praktyce nie ma możliwości synchronizacji. Ponadto, jako substytut tradycyjnego pilota, działa doskonale, z dodatkiem, który może być zaprogramowany i wyłączać. Jeśli w dowolnym momencie przychodzi, aby rozwiązać problem z synchronizacją z Google Home byłoby Sung podkręcić wynik 5 gwiazdek
Лентяйка с удалённым досту
Jun 23,2019
Podczerwieni sieci zdalnej kontroli. Xiaomei jest znacznie mniejsze, jest funkcjonalnie takie same. Oraz termometr na płycie (ale nie docenia temperatury stopni do 6). Jeżeli wymagany pilot nie znajduje się w bazie danych - może być przeszkoleni. Klimatyzatorów - pierwszej temperatury zapamiętywania, to wszystkie inne funkcje. Jeśli nie rozpocznie się wraz z temperaturą, to nie pojawi się w menu. Musimy usunąć urządzenie i zacząć od nowa, z temperaturą. Zabiłem godzinę w tym czasie w instrukcji i na YouTube nie. Mogę polecić tę konsolę? Zdecydowanie tak. Przy niskich kosztach jakichkolwiek skrętów klimatyzacyjnych w mądry)))
Julian Ramy
Jan 19,2019
Inteligentny pilot zdalnego sterowania na podczerwień jest odpowiednikiem wszystkich pilotów IR w moim domu. To jest tak wygodne używać, w porównaniu z tuzin inteligentnych gniazd WiFi. Wolę za pomocą tego urządzenia. Może być połączony z Telewizory, klimatyzatory, pudła TV, DVD, projektory, i tak dalej przez AI nauki. Zarówno instalacja i Konfiguracja jest prosta. Funkcja zdalnego sterowania, czas i temperatury są użyteczne. Nie ma potrzeby szukać, prawo pilocie już. Z niego zadowolony :)
Barry
May 09,2019
Potem kupiłem to jedno i to działa bez zarzutu! Ustawienie go było tak łatwe, że dowiedział się wszystkie nasze odcieniach bez żadnych problemów. To był w pełni operacyjny w ciągu kilku minut. Jego niesamowite mieć aplikacji na sterowanie automatyczne rolety. Można nawet sterować urządzeniami, gdy nie jest podłączony do sieci WiFi. Jestem zaskoczony, jak szybko i reaguje aplikacja jest kontrolowanie odcienie. Ponadto, zakres na to jest super, mogę kontrolować odcienie, które są dwa pokoje z dala od samego urządzenia.
A
May 09,2019
To jest naprawdę fajne urządzenie, które pozwala na sterowanie w zasadzie nic zdalnie sterowany przez aplikację lub Alexa. Jednym z problemów jest to, że jeśli masz do „Teach” urządzenie do nauki pilota bez wyboru konkretnej marki, to zwyczaj urządzenie nie zawsze jest w stanie być aktywowane głosem. Poza tym, zakres jest super i to działa dobrze. Mam zamontowany pod paskiem przez moją kuchnię i jest łatwo w stanie transmitować sygnał IR i RF po drugiej stronie pokoju.
Marcelo
Jun 10,2019
Urządzenie działa dobrze, ale aby znaleźć istniejący harmonogram moich urządzeń zdalnego sterowania, to było urodzenie, a nie było programowanie w 100% sprawny. Przetestowane procedury automatycznego działania, które również nie działają w 100%. Teraz największym problemem nie mieliśmy rozwiązaniem jest integracja z Google Home że nie działa, a to właśnie główny powód zakupu. To nie umniejsza jakości samego produktu, który działa dobrze, ale duża luka byłoby to integracja z Google Home automatyki domowej.
JACK
May 09,2019
Najnowszy dodatek do mojej kolekcji automatyki domowej. To było tak blisko do perfekcji, tylko kilka rzeczy na stronie aplikacji naprawdę umieścić go w górę. Konfiguracja zajęło mi około 10 minut, a kilka prób. Wiedząc, co działa, mogę przerobić go na około 2 minuty. Aplikacja jest gdzie dzieje się magia, dodając urządzenie jest dość straightfoward; uczenie się zwyczaj zdalnych przycisków jest bardzo proste, a nawet modyfikowanie / re-learning zaprogramowany pilot zdalnego trwa zaledwie kilka sekund.
Feri
Nov 18,2019
Ja zamówiłem ten element, ponieważ zacząłem ogrzać swój dom z klimatyzacją i chciał ją kontrolować zdalnie. Rzecz jest działa dobrze, jak oczekiwano, ale aplikacja nie jest najlepsza. Zawsze trzeba go otworzyć 2-3 razy, aby połączyć się z urządzenia. Zmierzona temperatura jest fałszywy, 5-6 stopni Celsjusza powyżej rzeczywistej temperatury w pomieszczeniu.
Pokaż więcej
Pokaż więcej
Pokaż więcej