Start naszej darmowej aplikacji!

3$ zniżki na 1. zamówienie.

Otwórz APLIKACJĘ
YSXDQ001SS Portable Dezynfekcja dezodorujący
YSXDQ001SS Portable Dezynfekcja dezodorujący
YSXDQ001SS Portable Dezynfekcja dezodorujący
YSXDQ001SS Portable Dezynfekcja dezodorujący
YSXDQ001SS Portable Dezynfekcja dezodorujący
YSXDQ001SS Portable Dezynfekcja dezodorujący
1/1
See Translation
155.97zł
69.49

YSXDQ001SS Portable Dezynfekcja dezodorujący - Biały

Kupon:

promocja:

Support COD payment

Warehouse & Fee

Select
CN-099:Wyślij między: Dec 02 - Dec 04

Product Options

Select
Biały

Dyskusja

Opis

Główne cechy:
Niewidoczne bakterii w toalecie
Wilgotnym środowisku, gdzie znajduje się toaleta można łatwo wyhodować dużą liczbę bakterii zagrażających zdrowiu rodziny.

Ultraviolet + podwójna sterylizacja ozonowa
Pożegnaj się z tradycyjnych metod czyszczenia, pierwsze promienie ultrafioletowe szybko i głęboko zabić bakterie i wirusy; drugi dodatkowy sterylizacja ozonowa, natomiast całkowite usunięcie zapachów, osiągnięcie podwójnej sterylizacji i dezodoryzacji bez ślepych zaułków, zmniejszając ciężar prac domowych i łatwo rozwiązać problem zanieczyszczenia toaletowego.

U podwójnie lampy ultrafioletowe
promienie ultrafioletowe są Nemezys bakterii i szybko zabić koronawirusy, bakterie, zarodniki grzybów, itd. Produkt ten ostatni przyjmuje kształt litery U rury lampy ultrafioletowe, i jego wygląd jest bardziej odpowiedni dla kształtu sedesu. Trójwymiarowy obszar napromieniania z niemal 180 ° jest zmaksymalizowane. Oświetlać całe wnętrze toalety.

sterylizacja ozonowa i dezodoryzacji, biorąc pod uwagę narożniki WC
Ozon dezodoryzacji i sterylizacja nie jest ograniczona przez światło. Można go uzupełnić sterylizacji w miejscach, które nie są narażone na działanie promieni ultrafioletowych. Krawędź i wewnątrz pokrywy toaletowy może być również brane pod uwagę. W tym samym czasie, może zneutralizować i usunąć zapach i specyficzny zapach w toalecie.

Dwa akumulatory o dużej pojemności 2500 mAh
Pojemność akumulatora jest nowo zmodernizowane, z dwoma wbudowanymi 2500mAh baterii o dużej pojemności. Bateria o dużej pojemności jest dopasowany z niskim poborze mocy IC, co znacznie zwiększa czas użytkowania w założeniu zapewnić efekt sterylizacji. Według stanu maksymalnego zużycia energii, tryb inteligentny można stosować przez 30 dni, a tryb normalny może być użyty 16 razy.

Inteligentne wykrywanie automatyczne sterylizacja
Korzystanie z inteligentnych czujników detekcji ruchu, zautomatyzowana konstrukcja upraszcza czynności operacyjnych. Kiedy pokrywa jest zamknięta, proces dezynfekcji i dezodoryzacji rozpoczyna się automatycznie; gdy pokrywa jest podniesiona, wskaźnik jest wyłączany automatycznie w celu zapobieżenia bezpośredniemu ultrafioletowych napromieniowania organizmu ludzkiego. W trosce o zdrowie rodziny w całym procesie, bez ręcznej interwencji.

Exclusive dla matki i dziecka, intymnej, automatyczne dostosowywanie głębokiej i skutecznej sterylizacji
Zwykłych metod czyszczenia i dezynfekcji WC są czasochłonne i pracochłonne, które praktycznie zwiększa ciężar prac domowych. Przenośny dezynfekcja i deodorizer można zaoszczędzić czas i wysiłek do dezynfekcji głębokim poziomie i zapewnia ochronę dla rodzin z dziećmi, kobiety w ciąży i osoby starsze.

Posiadanie zwierzaka w domu, dezodoryzacji jest bardzo ważne
Jest nieuniknione, że zwierzęta w domu mieć trudne do usunięcia zapachu i jest łatwy do przenoszenia bakterii parwowirus do ich rodzin. Wielofunkcyjny dezynfekcja i deodorizer regularnie dezodoryzować łatwo, dzięki czemu zwierzęta domowe bawić się z ufnością.

Spełniać rozmaite scenariusze zastosowań
Inteligentny tryb normalny, użytkownik może swobodnie przełączać scenariusze zastosowania, przenośny dezynfekcja deodorizer inteligentnie i automatycznie leczy wirusy deodorizes cicho, chroniąc miejsca sanitarnej.

Małe i znakomity, elastyczne składowanie
Ciało jest mały i wygodny, tylko wielkość puszkę coli. Czy to w kieszeni czy w plecaku, można nosić go ze sobą, co daje czysty doświadczenie cały czas.

Pomysłowy design, prosta technologia, bardziej wygodne i stylowe i piękne
W celu rozwiązania problemu dezynfekcji i dezodoryzacji, po niezliczonych eksperymentów i projektów, w tym projekt składany wspornik została zakończona, które mogą być dołączone, położyć się i stanąć do potrzeb użytkowników w różnych scenariuszach.

Specyfikacja

Generał

Materiał: ABS
Styl: Klasyczny

Wymiary i waga

Waga produktu: 0,1830 kg
Waga paczki: 0.2250 kg
Rozmiar produktu (dł x szer x wys): 10,10 x 5,00 x 3,80 cm / 3,98 x 1,97 x 1,5 cala
Rozmiar paczki (dł x szer x wys): 13,20 x 8,10 x 6,70 cm / 5,2 x 3,19 x 2,64 cali

Zawartość Paczki

Zawartość Paczki: 1 x dezodorujący, 1 x kabel USB do ładowania

Pokaż więcej 

Recommended Products

Sponsored Products

Bonus nowego użytkownika: $ 10 kupon
155.97zł

YSXDQ001SS Portable Dezynfekcja dezodorujący

Kolor

Ilość - +
raty: wybierz
loading...
loading...
anuluj
loading...
loading...
loading...

Ship to

Recenzje

0 *****
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • Wszystkie ( 0 )
  • ( 0 )
  • ( 0 )
Pokaż więcej
Pokaż więcej