Start naszej darmowej aplikacji!

3$ zniżki na 1. zamówienie.

Otwórz APLIKACJĘ
FR - 7N3001 - Przemysłowy konwerter mediów S20KM 10/100 / 1000Base - T do 1000Base - FX 1310nm Dual Fibre
FR - 7N3001 - Przemysłowy konwerter mediów S20KM 10/100 / 1000Base - T do 1000Base - FX 1310nm Dual Fibre
FR - 7N3001 - Przemysłowy konwerter mediów S20KM 10/100 / 1000Base - T do 1000Base - FX 1310nm Dual Fibre
1/1
See Translation
305.48zł
75.99

FR - 7N3001 - Przemysłowy konwerter mediów S20KM 10/100 / 1000Base - T do 1000Base - FX 1310nm Dual Fibre - czarny 2 * 10 / 100Base-T do 100Base-FX

Kupon:

promocja:

Support COD payment

Warehouse & Fee

Select
CN-099:Wyślij między: Nov 06 - Nov 08

Product Options

Select
czarny 2 * 10 / 100Base-T do 100Base-FX

Dyskusja

Opis

1. Obsługa Auto-MDIX i trybu samonegocjacji full / half duplex
2. Zapewnienie portu światłowodowego interfejsu SC, obsługuje transmisję światłowodową 1310 nm
3. Obsługa gigantycznej ramki 16K, zgodnej z różnymi protokołami rozszerzeń
4. Tabela adresów MAC 2K
5. Obsługa energooszczędnej technologii Ethernet IEEE802.3az
6. Wsparcie protokołu IPv6
7. Ochrona IP-40, elektryczna ochrona przeciwprzepięciowa 4KV, łatwa w użyciu w środowisku zewnętrznym
8. Kompletny wskaźnik stanu, stan roboczy na pierwszy rzut oka
9. Zabezpieczenie przed polaryzacją wejścia zasilania, nie martw się o niewłaściwe działanie
10. Metalowa obudowa, brak konstrukcji wentylatora
11. Metoda instalacji: montaż na ścieżce DIN / na ścianie

Specyfikacja

Wymiary i waga

Waga produktu: 0,3000 kg
Waga paczki: 1.0000 kg

Zawartość Paczki

Zawartość Paczki: 1 x Industrial Media Converter, 1 x English Manual

Pokaż więcej 

Recommended Products

Sponsored Products

Bonus nowego użytkownika: $ 10 kupon
305.48zł

FR - 7N3001 - Przemysłowy konwerter mediów S20KM 10/100 / 1000Base - T do 1000Base - FX 1310nm Dual Fibre

loading...
loading...
anuluj
loading...
loading...
loading...

Recenzje

0 *****
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • Wszystkie ( 0 )
  • ( 0 )
  • ( 0 )
Pokaż więcej
Pokaż więcej