Ponieważ COVID-19 w dalszym ciągu wpływa na nasze codzienne życie, detaliści internetowi mają coraz większą rolę do odegrania. Doskonale zdajemy sobie sprawę z naszych obowiązków i robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić ci przedmioty.

 

W Gearbest mamy nadzieję, że pozostaniesz bezpieczny i zdrowy podczas tej epidemii. Naszym obowiązkiem jest oferowanie satysfakcjonujących zakupów wszystkim naszym cenionym klientom, jak zawsze. Światło jest na końcu tunelu, więc bądźmy silni i cierpliwi w tych wyjątkowych chwilach. Gearbest będzie nadal dostępny, aby dołożyć wszelkich starań, aby Cię wesprzeć.

 

Poniżej znajdują się często zadawane pytania dotyczące zamówień i dostaw, które są ważne dla klientów podczas epidemii koronawirusa.

 

Pytanie 1 Czy moja paczka zostanie dostarczona?

Oczywiście, działania Gearbest są obecnie kontynuowane. Czas dostawy może być jednak dłuższy niż zwykle, a nasz wybór produktów dostępnych do wysyłki międzynarodowej może zostać tymczasowo skrócony.

 

Pytanie 2 Jak długo trwa wysyłka mojej paczki?

Czas dostawy towaru zależy od produktu i obszaru dostawy. Ze względu na wpływ epidemii całkowity czas wysyłki został opóźniony w różnym stopniu niż wcześniej. Zaktualizowany czas dostawy można znaleźć na stronie szczegółów produktu dla każdego produktu. Dołożymy wszelkich starań, aby dostarczyć Twoje produkty jak najszybciej i powiadomić Cię e-mailem. Nasze zapasy w lokalnych magazynach są dostarczane szybciej.

 

Wysyłka z lokalnych magazynów, przyjazd w 5 dni

 

Pytanie 3 Czy mój pakiet zostanie zainfekowany?

Można go bezpiecznie zamówić w Gearbest. Podejmujemy dodatkowe środki ostrożności podczas procesu pakowania, każda paczka jest dezynfekowana przed opuszczeniem naszego magazynu, aby zapewnić Ci bezpieczny produkt i dostawę.

 

Pytanie 4 Jaki jest status mojego zamówienia i dostawy?

Po wysłaniu zamówienia wyślemy Ci wiadomość e-mail z potwierdzeniem wysyłki zawierającą numer śledzenia. Aby sprawdzić status paczki, kliknij link, aby przejść do strony UPS, FedEx lub innych dostawców wysyłek. Ta funkcja umożliwia śledzenie paczki za pomocą kodu śledzenia podanego w wiadomości e-mail. Możesz także śledzić swoje zamówienie na Moim koncie >> „Moje zamówienia”.

 

Pytanie 5 Czy mogę zmienić adres w moim zamówieniu?

Możesz zmienić adres dostawy zamówienia, dopóki nie zostanie wysłane. Po wysłaniu zamówienia możesz znaleźć informacje o śledzeniu w szczegółach zamówienia. Jeśli zamówienie obejmuje wiele produktów, każdy może mieć osobne daty dostawy i informacje o śledzeniu. Możesz także zarejestrować się, aby otrzymywać powiadomienia o zamówieniu tutaj.

 

Pytanie 6 Czy można zmniejszyć kontakt z dostawcą?

Tak. Partnerzy dostawy Gearbest zostali poinformowani, aby zmniejszyć kontakt z klientami, umieszczając paczki na progu klienta i wycofując się. Jeśli wymagana jest kontrola tożsamości, są one teraz wykonywane na odległość. Możesz również wybrać bezpieczną lokalizację, w której dostawca może zostawić paczkę, jeśli nie możesz otworzyć drzwi.

 

Pytanie 7 Jakie działania podejmuje Gearbest podczas epidemii COVID-19?

1.Ciężko pracujemy, aby dostarczyć certyfikowane produkty sanitarne i przeprowadzić pełne testy wewnętrzne, aby upewnić się, że każdy produkt, który oferujemy, jest bezpieczny, niezawodny i spełnia krajowy certyfikat bezpieczeństwa.
2.Współpracujemy z naszymi partnerami handlowymi, aby nadać priorytet produktom ochrony bezpieczeństwa, codziennym potrzebom i innym wymagającym produktom elektronicznym, abyśmy mogli szybciej otrzymywać, uzupełniać i wysyłać te produkty do klientów. Teraz Gearbest oferuje różnorodne maski, żel do dezynfekcji rąk i inne produkty do zapobiegania epidemii, a także codzienne potrzeby gospodarstwa domowego.
3.Dokładamy wszelkich starań, aby zwiększyć zapasy produktów w lokalnym magazynie, aby zapewnić jak najszybsze dostarczenie produktów.
4.Podejmujemy dodatkowe środki ostrożności podczas procesu pakowania, każda paczka jest dezynfekowana przed opuszczeniem naszego magazynu, aby zapewnić Ci bezpieczny produkt i dostawę.
5.Od końca stycznia nasza firma przekazała część towarów anty epidemicznych. Łączna kwota darowizn obejmuje 50 000 południowokoreańskich masek KF94, 80 000 ekwadorskich masek N95, 250 000 wietnamskich jednorazowych masek medycznych, 4850 odzieży ochronnej, 1000 gogli medycznych, 6500 środków dezynfekujących, 100 temperatur pistoletu
Ze względu na ścisłe dochodzenie w sprawie zagranicznych ceł i brak lotów nasza firma natychmiast wdrożyła doskonałe globalne zasoby importowe i eksportowe, komunikowała się z kanałami i zasobami w ponad dziesięciu krajach i regionach, takich jak Europa, Ameryka, Azja i Australia. W obliczu obecnego niedoboru globalnych dostaw szybko zdobądź jak najwięcej zasobów medycznych i staraj się nawiązać współpracę z wieloma stronami, aby wspólnie rozwiązać problem zakupów i transportu towarów oraz jak najszybciej dostarczyć dostawy do ich miejsc docelowych.
Oprócz powyższych towarów, nasza firma nadal aktywnie koordynuje, aby zapewnić, że wszystkie towary są na miejscu.

 

Promocja i oferty materiałów eksploatacyjnych do nowego koronawirusa